top of page
Що таке млм
Please reload

Що таке MLM?

 

       

«Бідність, коли великі зусилля виробляють невеликі результати. Багатство, коли невеликі зусилля виробляють великі результати» 
Девід Джордж, M.

 

       В наш час не бракує нових технологій, інвестицій в перспективні бізнес-проекти, достатньо інженерних та робітничих кадрів. Існує головна проблема − реалізація готової продукції. Це завдання найчастіше вирішується шляхом масової реклами. Але ми знаємо, що якість товару, що описується в рекламі, не завжди відповідає дійсності.

До того ж, споживачеві XXI століття потрібно досить багато інформації і додатковий сервіс, щоб зупинити свій вибір на якій-небудь продукції. І саме ці завдання найбільш ефективним чином вирішує найпрогресивніша на сьогоднішній день система − МЕРЕЖЕВИЙ МАРКЕТИНГ.

 

 

 

        З усіх можливих інвестицій, таких як фондовий ринок або нерухомість, мережевий маркетинг на сьогоднішній день є найбезпечнішим. Він не тільки забезпечує високий потенційний дохід в обмін на низькі фінансові ризики, але, що більш важливо, дозволяє мати повний контроль над вашим фінансовим успіхом.

 

 

     Мережевий маркетинг займає особливе місце серед популярних і сучасних способів отримання високого доходу.

 

       Ця система пройшла переконливе випробування часом. Зародившись у 40-х роках у Сполучених Штатах Америки, за минулі півстоліття ця система підкорила більшу частину розвиненого капіталістичного світу. Мільйони людей різних професій і віку, що живуть в різних країнах світу, віддаючи  цьому бізнесу свій час − отримують натомість стабільний заробіток. Головні принципи, покладені в основу мережевого маркетингу − це спілкування між людьми і особистий ріст. Тому Організація Об'єднаних Націй з початку 70-х пропагує мережевий маркетинг як засіб для налагодження людських відносин.

 

      Суть ідеї закладена в самій назві. Це маркетингова концепція, що припускає створення багаторівневої організації, яка надає можливість людям в Україні власними зусиллями і розвиваючи свою мережу, отримати стабільний дохід. Дохід у вигляді комісійної винагороди розподіляється на всі рівні організації.

 

        Це колосальний бізнес, що пропонує людям більше можливості розбагатіти, ніж будь-який інший вид бізнесу. У США сьогодні живе приблизно 500 000 мільйонерів і 20% з них заробили свої статки в багаторівневому маркетингу.

 

     Багаторівневий маркетинг, нарешті, завоював заслужене визнання. Його викладають у Гарвардській школі бізнесу, а Уолл Стріт Джорнал заявляє, що, можливо, від 50% до 65% усіх товарів і послуг у найближчому майбутньому будуть продаватися багаторівневими методами.

 

          "Інтернет і мережевий маркетинг сьогодні є хвилею майбутнього. Не існує більш потужної комбінації з побудови бізнесу, ніж в індустрії мережевий маркетинг. Чому? Тому що це дає Вам можливість краще і більше використовувати одну річ, яку ніхто не має більше за інших − ЧАС!" Джон Мілтон Фогг.

 

          Насправді, в кожному з нас від природи закладено потребу ділитися з  людьми, особливо з близькими, інформацією, з тими, хто нам довіряє. Ми все життя займаємося маркетингом, правда, не усвідомлюючи цього і, як правило, абсолютно безкоштовно. Коли Ви дізнаєтесь про перспективну діяльність, що Ви перш за все, робите? Звичайно, дзвоните друзям і ділитесь своєю радістю з приводу почутого. Але якщо раніше Ви робили це безкоштовно, то ставши  дистриб'ютором мережевої компанії, Ви отримуєте за це гроші, звичайно, коли рідні побачать цю перспективу, то теж зацікавляться заробітком.

 

    Фактично, діяльність кожної людини в мережевому маркетингу полягає в наступному:

 

1. Поширення інформації про можливості бізнесу;

2. Навчання інших людей мистецтву ведення бізнесу;

3. Ці 2 пункти призводять до того, що люди починають заробляти, через що автоматично поширюється інформація не лише про перспективу бізнесу, але також про товари та послуги.

 

      Для того, щоб зрозуміти принцип дії мережевого маркетингу − розглянемо приклад. Припустимо, Ви пішли в кінотеатр і подивилися гарний фільм. Прийшовши додому, Ви розповідаєте своїм знайомим, друзям, родичам про те, який чудовий фільм подивилися. Захоплені цією розповіддю − деякі з них також підуть у кінотеатр, щоб подивитися цей фільм. Вони куплять квитки і принесуть прибуток кінотеатру. А чи поділиться кінотеатр з Вами своїм прибутком?

 

         Ту ж ситуацію можна перенести в кафе або ресторан, магазин, ательє, які Ви порадили своїм знайомим... У кожному з цих випадків прибуток отримує компанія і ні з ким цим прибутком, крім держави, не ділиться.

 

          Мережевий маркетинг, який Вам рекомендували і Ви вивчаєте в процесі відбору, сьогодні обгрунтовано називають феноменальним явищем у галузі економіки, соціальним маркетингом, надією майбутнього. На сьогоднішній день, стратегію мережевого маркетингу використовують ще такі компанії як Coca- Cola, Colgate, Gilette, Visa, Lipton, Ford, Canon, Sharp, Xerox і багато інших компаній зі світовим ім'ям.

 

Один з ідеологів мережевого маркетингу − Джон Каленч сказав: "Моя мета: мати мільйон друзів, і тоді в мене буде все інше".

 

Отже, мережевий маркетинг – це формула при якій інформація поширюється не шляхом реклами, а за допомогою людей, які скористалися цією можливістю і залишилися задоволеними її результатами.

 

bottom of page